Tonohia he piiraa

Hokona a tatou kaaonga papai me nga kaiwhakaako

Ka tuku matou i nga motuka papai me nga kaainga whakangungu hei whakarei ake i to wheako ka taea ai e koe te tiki i nga mea pai rawa mai i nga waa. Ko to maatau kaupapa matua ko to painga.
Whakamahia te whai waahi ki te kite i etahi o nga tirohanga ataahua o Bhubaneswar me ona taiao e tirotiro ana koe i a Odisha.

SL #

Tuhinga

4HRs-40KM

8HRs-80KM

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Tatau ranei rite850150014014
2Piripiri ranei E rite ana1000180016016
3BRV ranei He rite1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda pa1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 ranei BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTES

  • Ko te BAD Driver Day: 200 mo Sl #1 ki 6, me te 300 mo te 7 ki te 9
  • Whakaaetanga Po (22: 00 ki 06: 00 Hrs): Rs. 200 mo Sl # 1 ki 6, me Rs. 300 mo 7 ki 9
  • Ko te Whakakorenga o te Whakamutunga: Rs. 300 mo Sl # 1 ki 6 me Rs. 400 mo 7 ki 9
  • Ka tīmata me te whakaoti i nga taunga me nga haora i to tautuhi utu (Garage Ki te Kaari)
  • I muri o te 4 Hrs / 40 Kms, ka whakaaetia he whakaaetanga o nga meneti 30. Mo te whakawhitinga atu i tua atu i te korero, ka tonohia te 8 Hrs / 80 Kms. I te otinga o te 8 Hrs / 80 Kms, ka tukuna he KM / Awa ake mo te Whakarite Whakawhiti.
  • Ko nga Taake Tuku, Taake Taonga Taake, me nga Poari ka tukuna atu ano mo te Tuku Hokohoko: 5%.
  • Mo te mahi kaute, ka tohua te 250KM i te wa roa ki te raupapa maramataka, ki te tawhiti ranei, ahakoa he aha teitei atu. Ko nga utu ka pau i runga i te KM i runga i te utu.
  • Ko te A / C e tu ana i runga i te raupapa Pro-rata.
  • Ko te utu o runga ake ka arotakehia mehemea he nui te whakanui i te utu hinu me te hanganga taake.

Nga whakangungu A / C

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

Kei te wātea hoki ki a tatou.

WHAKAPĀ US

mo etahi atu taipitopito me nga korero

NGĀ WHAKATAHI MĀ TE KAIPAPA:

  • Ko nga whakamatautau SMS aunoa i runga i te whakaū o te haupae.
  • Whakaora SMS / Mena Itirangi i runga i te waahi o Vehicle & Chauffeur i mua i nga haora 02 o te Whakaara.
  • Te Pepa Pouaka Pouaka, Te Putea Miihini, Te Haumaru, Te Awhina Tuatahi-Awhina, Te Poaka-Poaka me te Peariki Pepa Toa e whakaratohia ana i roto i nga motuka katoa i runga i nga kaupapa whakahirahira.
  • Ko nga waka katoa he haurangi, he kore paowa, he maama me te ma.
  • Mo te hauora, Ka parakihia nga Snacks, Fruit & Juice mo nga kaitohutohu i runga i te tono me etahi atu utu.
  • Ko nga Kaihautū me / a Sand Pebble Airport Airport te whakanoho ki te Poihana Tukuaki i te Moana-a-Kiwa / Railway Station ki te farii i nga manuhiri me to ratou Whakarite.
  • Ko nga waahi o te Peera Peera e whakaratohia ana te kaiwhakatere, te hunga hihiri, nga tohungatanga me te mohio ki nga rori me te hanganga kamupene.
  • Ko nga Kaihauturu Whaiaro kei te whai kiko ki te waahi ki te whakatutuki i nga whakaritenga a nga Kaihoko ki nga huihuinga me nga huihuinga.
  • Kei te wātea te ratonga taraiwa Karauna mo nga Taonga Whaimana me nga Whakahaere Whaimana, nga haerenga haerenga, nga haerenga arataki me nga kaupapa motuhake.
  • Kei te wātea nga ratonga utu kaainga motuhake mo te Marena.
  • Kei te rongoa nga taipitopito manakohanga o te Kairangi i roto i te Raraunga-Raraunga mo te whakarato i nga ratonga pai atu i runga i nga tono e whai ake

KAUPAPA TUATAHI:

  • Me hanga e te Pukapuka Pukapuka i mua i te 24-haora. Engari, ka taea te whakapiri atu ki te Tari Peipei Peera Peera ki te hiahiatia te waka i roto i nga haora 24.
  • Ahakoa te hanga i te raupapa o te raina, me whakaratohia nga korero katoa i roto i te puka kua whakaritea.
  • Ko nga Rarangi Whakariterangi kei te whai tonu i te utu tonu. Engari he Kawanatanga e whai mana ana. Ko nga Taake, nga Tae Tuku, Nga utu Kaitiaki, me nga Tiwhikete Poari Kaute-a-rohe ka utua e te kaiwhakamahi i te wa e tuku ana ki te kaa.
  • Ko nga mahinga katoa me nga whakawhitinga hoko i roto i te pae tukutuku a Sand Pebbles ka taea te whakatikatikaina e Sand Pebbles. Ko nga Pebbles Sand e whai mana ana ki te pouri i te taatai ​​i whakatohia i runga i nga hiahia e kore e taea e ratou.
  • Ko te utu nama o 15% o te moni kaute ka whakatauhia mehemea ka whakakorehia te mahinga 06 haora i mua atu. Kia puta te kaa i waho o te Garage, ko te moni kaute ka utua e te manuhiri.
  • I muri i te Pukapuka Raina, Ka taea e koe te tirotiro i to mana ki to ratonga ratonga 24Hrs.